ამერიკულმა საერთაშორისო სკოლა პროგრესმა და ამერიკულმა მუზეუმმა Crystal Bridges Museum, რომელიც მდებარეობს არკანზასის შტატში, კიდევ ერთი შეხვედრა მოაწყვეს.
🔸 30 მაისს ჩატარდა ვირტუალური ტური ბავშვების და მშობლების ჩართულობით ზუმ პლატფორმის საშუალებით. ბავშვები და მშობლები ჩაერთნენ დისკუსიაში მუზეუმის თანამშრომელთან. მათ ისაუბრეს ამერიკის ისტორიაზე, გაეცნენ ხელოვნების ნიმუშებს, რომლებიც დაკავშირებულია ამერიკის განვითარების სხვადასხვა ეტაპთან.
🔸 მომავალში, სკოლა პროგრესი და ამერიკული მუზეუმი გეგმავენ ერთად ბევრი საინტერესო პროექტის განხორციელებას.

The American International Progress School and the American Crystal Bridges Museum, located in Arkansas, organized another meeting.
๐ธ On May 30, a virtual tour was held with the participation of children and parents through the Zoom platform. Children and parents participated in discussions with the museum staff. They talked about the history of America, and they learned about the works of art related to different stages of the development of America.
๐ธ In the future, The American International Progress School and the American Museum plan to implement many other interesting projects.