ამერიკული საერთაშორისო სკოლა პროგრესი Global School Alliance -ს წევრი გახდა
სიამაყით გვინდა გაცნობოთ, რომ ამერიკული საერთაშორისო სკოლა პროგრესი Global School Alliance -ს წევრი გახდა, რომელიც ყოველთვის მზად არის წვლილი შეიტანოს განათლების მომავლის ფორმირებაში.
Global School Alliance არის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ქსელი, რომელიც გლობალური მოქალაქეების, ინოვაციებისა და განათლების სფეროში თანამშრომლობის გაძლიერებას უწყობს ხელს.
ალიანსი აერთიანებს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს მთელი მსოფლიოდან რათა უზრუნველყოს მოსწავლეებისთვის გლობალური განათლების მიღების შესაძლებლობა.
ალიანსის მეშვეობით ჩვენს სკოლას ექნება წვდომა საერთაშორისო რესურსებზე, მიიღებს საუკეთესო პრაქტიკულ გამოცდილებას და ინფორმაციას საგანმანათლებლო ინიციატივების შესახებ. ჩვენს მოსწავლეებს ექნებათ პერსპექტივა გაეცნონ სხვადასხვა კულტურასა და ინიციატივებს, რაც მათ გლობალურ მოქალაქეებად ჩამოყალიბებას შეუწყობს ხელს.
Global School Alliance- ს წევრობა წარმოუდგენელ შესაძლებლობას აძლევს ჩვენს მოსწავლეებს, მასწავლებლებსა და მთელი სკოლის საზოგადოებას.

American International School Progress has become member of the Global School Alliance
We are thrilled to announce that American International School Progress has become a proud member of the Global School Alliance!
The Global School Alliance is a network of forward-thinking educational institutions dedicated to fostering global citizenship, innovation, and collaboration in education.
The global school alliance united passionate educationalists from around the world under the common goal of providing global learning for students
Through this alliance, our school will have access to a wealth of resources, best practices, and cutting-edge educational initiatives. This means that our students will be exposed to diverse perspectives, cultures, and ideas, enhancing their understanding of the world and empowering them to become well-rounded global citizens.
Being part of this prestigious alliance opens up incredible opportunities for our students, educators, and the entire school community.
We are incredibly proud to be part of this esteemed community of schools committed to shaping the future of education.