HR პროფესიონალთა ასოციაციამ, HRPA • Georgia - მ ჩაატარა სამუშაო შეხვედრა
HR პროფესიონალთა ასოციაციამ, HRPA • Georgia - მ ჩაატარა სამუშაო შეხვედრა ახალგაზრდებთან, რომელიც შეეხო კარიერული კონსულტირების პლატფორმის საკომუნიკაციო მასალების შექმნას.
შეხვედრაში მონაწილეობა მიიღეს ჩვენი სკოლის დამამთავრებელი კლასის მოსწავლეებმა, რომლებიც ჩაერთნენ პლატფორმის მარკეტინგული მასალების შერჩევაში (ლოგოები, ფერები და ა.შ.).
პლატფორმა, რომელიც ამ ეტაპზე მზადების პროცესშია, მიზნად ისახავს კარიერული კონსულტანტების ჩართვას საგანმანათლებლო სისტემაში, რაც დაეხმარება აბიტურიენტებსა და ახალხაზრდებს აირჩიონ მათი უნარ-ჩვევებისა და ინტერესების შესაბამისი სამომავლო პროფესია.
კარიერული კონსულტაცია ხელს უწყობს ადამიანის ინტერესების, ღირებულებებისა და შესაძლებლობების აღმოჩენას და მათი კარიერული გზის განვითარებას.

HRPA • Georgia held a working meeting with young people, which touched on the creation of communication materials for the career counseling platform.
The students of the graduating class of our school took part in the meeting, who were involved in the selection of marketing materials for the platform (logos, colors, etc.).
The platform, which is currently in the process of preparation, aims to include career consultants in the educational system, which will help entrants and new graduates to choose a future profession corresponding to their skills and interests.
Career counseling helps to discover a person's interests, values and abilities and develop their career path.