“HR ბიზნეს სამიტი 2023” - ს წელს პირველად პროგრესის გუნდი დაესწრება
14 ივლისს, 15:00 საათზე ბიოლში დაგეგმილ HR Hub-ის მიერ ორგანიზებულ ბიზნეს სამიტზე ამერიკული საერთაშორისო სკოლა პროგრესი იქნება წარმოდგენილი. სამიტს პროგრესის სკოლების დამფუძნებელი და ბრენდის ავტორი, ნინო ჩიკვაშვილი, თანადამფუძნებელი რუსუდან ბოლქვაძე, თბილისის ფილიალის ადამიანური რესურსებისა და ორგანიზაციული განვითარების (OD) სამსახურის უფროსი, მარიამ ბარბაქაძე და ქუთაისისა და ბათუმის ფილიალის ადამიანური რესურსების სამსახურის უფროსი, თიესა მორჩაძე დაესწრებიან.
სამიტზე ჩვენი სკოლით დაინტერესებულ პირებს შესაძლებლობა ექნებათ გაესაუბრონ და კითხვებზე კომპეტენტური პასუხები უშუალოდ ჩვენი გუნდის წევრებისგან მიიღონ. ადგილზე წარმოდგენილი იქნება საინფორმაციო ბროშურები და სხვადასხვა ბეჭდური მასალები, რაც ჩვენი სკოლის, სწავლების თანამედროვე მიდგომებისა და საგანმანათლებლო საჭიროებების შესახებ უფრო მეტ წარმოდგენას შეგიქმნით.
კარგი შეთავაზება გვაქვს HR Hurb-ის იმ წევრებისთვის, რომლებსაც ჰყავთ შვილი სკოლაში ან დაგეგმილი აქვთ სკოლის შერჩევა. მათთვის პროგრესის არჩევის შემთხვევაში 5%-იანი ფასდაკლება იმოქმედებს, როგორც ქართულ, ასევე, ამერიკულ პროგრამებზე სამივე ფილიალში (თბილისი, ქუთაისი, ბათუმი).
წელს ბიზნეს სამიტის მთავარი თემა გუნდურობაა. ღონისძიების ფარგლებში გაიმართება მსჯელობა საკითხებზე, თუ რა შეუძლია გუნდურ სულისკვეთებას, რა არის საჭირო სწორი გუნდის ფორმირებაში და როგორ აისახება ეს ყველაფერი კომპანიის შედეგებზე. აღნიშნული თემის გარშემო სპიკერების გამოსვლები და სხვადასხვა აქტივობებია დაგეგმილი.
HR hub-ი ინოვაციური, საინტერესო, პროფესიული, მეგობრული, სასიამოვნო, შეხვედრების ჰაბია HR სფეროში, სადაც მსოფლიო HR სიახლეების გაცნობა ხდება. პერიოდულად ტარდება შეხვედრები ამ სფეროში მოღვაწე პროფესიონალებისთვის, რომელიც მათ ახალ შესაძლებლობებს, ცოდნასა და კონტაქტებს სძენს.

The progress team will attend the "HR Business Summit 2023" for the first time
American International School Progress will be presented at a business summit organized by HR Hub in Biol on July 14 at 15:00.
Progress Schools' founder and general director, Nino Chikvashvili, co-founder Rusudan Bolkvadze, Head of Human Resources and Organizational Development (OD) Service of Tbilisi Branch, Mariam Barbakadze, and Head of Human Resources Service of Kutaisi and Batumi Branch, Tiesa Morchadze, will attend the summit.
During the summit, attendees will have the opportunity to speak with our team members and receive competent answers to their questions. Brochures and other printed materials will be given to supply you with additional information about our school, modern teaching methods, and educational needs.
We have a great offer for HR Hurb members who have a child in school or are in the process of selecting a school. Those who select Progress School will receive a 5% discount on both Georgian and American programs in all three branches (Tbilisi, Kutaisi, and Batumi).
This year, the main topic of the business summit is teamwork. The event will discuss what team spirit can do, what it takes to build the right team and how it affects the company's results. Speeches and various activities are planned around the mentioned topic.
HR hub is a connection of creative HR gatherings where global HR news is introduced. Meetings for professionals working in this industry are organized on a regular basis, providing them with new opportunities, skills, and contacts.