ამერიკული საერთაშორისო სკოლა პროგრესის დამფუძნებელმა ნინა ჩიკვაშვილმა აშშ-ის ელჩს კელი დეგნანს “პროგრესის უმაღლესი ჯილდო” გადასცა
ამერიკული საერთაშორისო სკოლა პროგრესის დამფუძნებელმა და ბრენდის ავტორმა ნინა ჩიკვაშვილმა აშშ-ის ელჩს კელი დეგნანს “პროგრესის უმაღლესი ჯილდო” გადასცა საქართველოს დემოკრატიული ღირებულებების განვითარებასა და განათლებაში შეტანილი წვლილისთვის.
სკოლა პროგრესი ამერიკის საელჩოსთან და ამერიკის სავაჭრო პალატასთან პარტნიორობით არაერთ ღონისძიებასა თუ პროექტს ახორციელებს.
აღსანიშნავია, რომ სკოლა პროგრესი ამერიკის სავაჭრო პალატის საპატიო წევრია, რომელიც ხელს უწყობს წევრების საერთო ეკონომიკურ ინტერესებსა და ქართულ-ამერიკული ბიზნეს ურთიერთობების გაღრმავებას

Nina Chikvashvili, the founder of the American International School of Progress, presented the "Progress Supreme Award" to US Ambassador, Kelly Degnan.
Nina Chikvashvili, the founder and brand author of the American International School Progress, presented the "Progress Supreme Award" to US Ambassador, Kelly Degnan for their unwavering contribution to fostering democratic values and driving educational progress in Georgia.
In collaboration with the American Embassy and the American Chamber of Commerce, Progress School organizes a variety of activities and projects.
American International School Progress is an honorary member of the American Chamber of Commerce that contributes to the common economic interests of its members and the deepening of Georgian-American business relations.