პროგრესი ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია 2009 წელს დაფუძნებული ორგანიზაციაა რომელიც აერთიანებს 130-მდე ბიზნეს ჯგუფს და 1200-ზე მეტ სხვადასხვა ზომის კომპანიას.
ორგანიზაციის მთავარი დანიშნულებაა წევრი კომპანიების ლეგიტიმური და ობიექტური ბიზნესინტერესების წარდგენა და დაცვა ხელისუფლებასთან.
დაარსებიდან დღემდე საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია წარმატებით ასრულებს ამ დანიშნულებას. თითოეული წევრი კომპანია ასოციაციის თანამფლობელია და მონაწილეობს მის ცხოვრებაში. საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში თავს იყრის სხვადასხვა სექტორში თუ ზოგადად ბიზნესში დაგროვილი გამოცდილება და ცოდნა.

Progress Became a Member of the Business Association
Founded in 2009, the Georgian Business Association is an organization that unites nearly 130 business groups and over 1,200 companies of various sizes.
The main purpose of the organization is to represent and protect the legitimate and objective business interests of its member companies to the government. Since its establishment, the Georgian Business Association has successfully fulfilled this purpose. Each member company is a co-owner of the association and participates in its activities. The Georgian Business Association gathers accumulated experience and knowledge from various sectors and the business world in general.